Atoperal Baby szampon

Artykuł opublikowany (ostatnia modyfikacja ) przez Atopowe.pl.

DLA DZIECI I NIEMOWLĄT

/SKÓRA ATOPOWA, SUCHA, WRAŻLIWA/

Jedyny szampon nawilżający zawierający Biolin, substancję, która jest naturalnym prebiotykiem. Prebiotyki stymulują prawidłową barierę ochronną skóry.

Szampon przeznaczony dla dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia do skóry atopowej, suchej, wrażliwej. Wykazuje działanie nawilżające i łagodzące. Receptura szamponu oparta jest na substancjach myjących o łagodnym działaniu, pochodzenia cukrowego.

Atoperal Baby szampon przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry głowy, wykazującej cechy skóry atopowej, suchej, wrażliwej dzieci i niemowląt. Dzięki specjalnie opracowanej recepturze zapewnia profesjonalną pielęgnację skóry Twojego dziecka. Szampon zawiera delikatne substancje oczyszczające skórę głowy. Nawilża i łagodzi podrażnienia oraz wygładza nadmiernie wysuszoną skórę. Włosy po umyciu szamponem atoperal® Baby są miękkie, gładkie i łatwo się rozczesują.

Sposób stosowania:

Niewielką ilość szamponu atoperal Baby rozprowadzić na dłoniach i delikatnie wmasować w wilgotne włosy. Po ok. 1-2 minutach spłukać wodą. Zaleca się stosowanie szamponu z innymi preparatami z linii atoperal Baby: pianką do mycia ciała, emulsją do kąpieli, kremem oraz emulsją do ciała.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej (15°C-25°C). Nie zamrażać.

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Opakowanie:

Tuba zawierająca 125 ml szamponu, pakowana w kartonik z ulotką.

Opracowany we współpracy z dermatologami

Przebadany dermatologicznie

Produkt dostępny tylko w aptece.