Atoperal Baby pianka do mycia

Artykuł opublikowany (ostatnia modyfikacja ) przez Atopowe.pl.

PIELĘGNACJA SKÓRY DZIECI I NIEMOWLĄT

/SKÓRA ATOPOWA, SUCHA, WRAŻLIWA/

Delikatna pianka do mycia przeznaczona do pielęgnacji skóry atopowej, suchej, wrażliwej dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia. Zawiera w składzie m.in. Biolin, substancję która jest naturalnym prebiotykiem. Prebiotyki stymulują prawidłową barierę ochronną skóry. Pianka do mycia wykazuje działanie nawilżające i łagodzące. Receptura pianki do mycia oparta jest na substancjach myjących o łagodnym działaniu, pochodzenia cukrowego.

Atoperal Baby pianka do mycia przeznaczona jest do codziennego mycia i pielęgnacji skóry, wykazującej cechy skóry atopowej, suchej, wrażliwej dzieci i niemowląt. Dzięki specjalnie opracowanej recepturze zapewnia profesjonalną pielęgnację skóry Twojego dziecka. Posiada delikatne właściwości myjące, doskonale nawilża, łagodzi podrażnienia i wygładza nadmiernie wysuszoną skórę oraz stymuluje barierę ochronną skóry.

Sposób stosowania:

Niewielką ilość pianki atoperal Baby rozprowadzić na skórze i delikatnie masować. Po ok. 1-2 minutach spłukać wodą. Zaleca się stosowanie pianki do mycia z innymi preparatami z linii atoperal Baby: emulsją do kąpieli, szamponem, kremem oraz w przypadku świądu skóry, emulsją do ciała.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej (15°C-25°C). Nie zamrażać.

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Opakowanie:

Butelka ze spieniaczem zawierająca 250 ml pianki do mycia, pakowana w kartonik z ulotką.

Opracowany we współpracy z dermatologami.

Przebadany dermatologicznie.

Produkt dostępny tylko w aptece.