Elo-baza

Artykuł opublikowany (ostatnia modyfikacja ) przez Atopowe.pl.

Elo-baza krem intensywnie natłuszczający

Skład: petroleatum, aqua, lanolin (Medilan™), cetearyl alkohol, propylene glycol, sorbitan sesquioleate.

Opis działania: Elo-baza jest emulsją wody w oleju (w/o). Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom działa natłuszczająco, nawilżająco i kojąco, minimalizując dyskomfort suchej i wrażliwej skóry twarzy i ciała. Zapewnia skuteczną ochronę przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Elo-baza nie zawiera substancji zapachowych. Preparat może być zalecany osobom ze skłonnościami alergicznymi.

Wskazania: intensywne nawilżanie i natłuszczanie skóry w schorzeniach manifestujących się jej nadmierną suchością, uzupełnienie kortykosteroidowej terapii miejscowej (m.in. atopowego zapalenia skóry, neurodermitu, łuszczycy), codzienna pielęgnacja suchej i wrażliwej skóry twarzy i ciała, ochrona skóry przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu.

Sposób stosowania: niewielką ilość kremu Elo-baza nanosić na uprzednio umytą i osuszoną skórę twarzy i ciała. Nie stosować na skórę uszkodzoną. Elo-baza przeznaczona jest wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przed zastosowaniem należy sprawdzić datę ważności preparatu na opakowaniu. Nie stosować po upływie terminu ważności.

Dostępne opakowania: tuba zawierająca 30 g kremu, pakowana w kartonik jednostkowy z ulotką.

Podmiot odpowiedzialny: BLAU FARMA Sp. z o.o. - Sp. Komandytowa, ul. Jutrzenki 94, 02-230 Warszawa.

Wytwórca: OCEANIC Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Kosmetyczne, ul. Łokietka 58, Sopot.

RK/123820/2004.

http://www.blaufarma.pl