Mustela Stelatopia

Artykuł opublikowany (ostatnia modyfikacja )

Źródło tej strony | Kategorie: kremy

Mustela Stelatopia Krem regenerująco- zmiękczający, 200ml

Pielęgnuje i odbudowuje warstwę lipidową skóry oraz łagodzi i przywraca jej równowagę. Jest to specjalistyczny preparat przeznaczony do bardzo suchej skóry z tendencją do podrażnień. Odżywia i regeneruje najbardziej wysuszone warstwy skóry działając na dwóch poziomach:

Działanie wewnętrzne Użycie Kremu wspomaga syntezę lipidów przez naskórek, dzięki zawartości oleju z nasion słonecznika bogatego w fitosterole i niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe.

Działanie zewnętrzne: Krem zmiękczający Stelatopia tworzy powłokę hydrolipidową dzięki zawartości substancji nawilżających i zmiękczających. Preparat został przebadany w celu zminimalizowania ryzyka reakcji alergicznych.

Sposób użycia Krem powinien być stosowany zarówno w okresach remisji (bez objawów choroby) jak i nasilania się zmian atopowych. Jest idealny do pielęgnacji twarzy oraz całego ciała noworodków, niemowląt i dzieci (bez ograniczeń wiekowych).

Warto stosować dwa razy dziennie – nanosić na umytą i osuszoną skórę. Szczególnie należy pokryć miejsca bardzo przesuszone. Kremu nie należy stosować na zmiany sączące.

koszt ok.65-70 zł

Autor: Opublikowane w serwisie Atopowe.pl ; Licencja GNU Wolnej Dokumentacji, wersja 1.2, Listopad 2002