Leki Antyhistaminowe Iii Generacji

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA Azomyr 0,5 mg/ml roztwór doustny desloratadyna Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Należy zachować tę ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty, gdy potrzebna jest rada lub dodatkowa informacja. Lek ten został przepisany ściśle określonej osobie i nie należy go przekazywać innym, gdyż może im zaszkodzić, nawet jeśli objawy ich choroby są takie same.

Bilaxten, 20 mg, tabletki Bilastinum Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku Należy zachować tę ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać Należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty w razie jakichkolwiek dalszych wątpliwości. Lek ten przepisano ściśle określonej osobie. Nie należy go przekazywać innym. Lek może zaszkodzić innej osobie, nawet jeśli objawy jej choroby są takie same. Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi lub farmaceucie.

CLARITINE ® Loratadinum 10 mg, tabletki Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Należy zachować tę ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty, gdy potrzebna jest rada lub dodatkowa informacja. Lek ten został przepisany ściśle określonej osobie i nie należy go przekazywać innym, gdyż może im zaszkodzić, nawet jeśli objawy ich choroby są takie same. Skład:

Clatra, 20 mg, tabletki Bilastinum Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku Należy zachować tę ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać Należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty w razie jakichkolwiek dalszych wątpliwości. Lek ten przepisano ściśle określonej osobie. Nie należy go przekazywać innym. Lek może zaszkodzić innej osobie, nawet jeśli objawy jej choroby są takie same. Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi lub farmaceucie.

Lirra, 5 mg, tabletki powlekane “Levocetirizini dihydrochloridum “ Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Należy zachować tę ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty, gdy potrzebna jest rada lub dodatkowa informacja. Lek ten został przepisany ściśle określonej osobie i nie należy go przekazywać innym, gdyż może im zaszkodzić, nawet jeśli objawy ich choroby są takie same.

”‘Lirra Gem, 5 mg, tabletki powlekane “’ “Levocetirizini dihydrochloridum “ ”‘Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. “’ Lek ten należy zawsze stosować zgodnie z opisem w ulotce dla pacjenta lub według wskazań lekarza lub farmaceuty. Należy zachować tę ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Należy zwrócić się do farmaceuty, jeśli potrzebna jest rada lub dodatkowa informacja.

Telfast® 180 Fexofenadini hydrochloridum 20 tabletek powlekanych Zobacz również: Wątek na Forum Telfexo, polski odpowiednik Telfastu Inne leki antyhistaminowe Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Należy zachować tę ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty, gdy potrzebna jest rada lub dodatkowa informacja. Lek ten został przepisany ściśle określonej osobie i nie należy go przekazywać innym, gdyż może im zaszkodzić, nawet jeśli objawy ich choroby są takie same.

Telfexo 120 mg, tabletki powlekane Telfexo 180 mg, tabletki powlekane Fexofenadini hydrochloridum Zobacz również: Wątek na Forum Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Należy zachować tę ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty, gdy potrzebna jest rada lub dodatkowa informacja. Lek ten został przepisany ściśle określonej osobie i nie należy go przekazywać innym, gdyż może im zaszkodzić, nawet jeśli objawy ich choroby są takie same.

Xyzal (Levocetirizini dihydrochloridum) Tabletki powlekane 5 mg Skład: Tabletki powlekane 5 mg: substancja czynna - dichlorowodorek lewocetyryzyny oraz substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, laktoza jednowodna, dwutlenek krzemu koloidalny, stearynian magnezu, hypromeloza (E464), dwutlenek tytanu (E171), makrogol 400. Dostępne opakowania: 10, 30, 100 tabletek powlekanych Właściciel świadectwa rejestracji: UCB Farchim S.A., Z.I. de Planchy, Chemin de Croix Blanche, Bulle, Szwajcaria Miejsce wytwarzania: UCB Pharma S.A., Via Praglia 15, I-10044 Pianezza (TO).